تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان

تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان

تعدادی از تورهای مرسوم که توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات گردشگری برگزار می شوند را درزیر به شما معرفی نمودیم.شما می توانید از منوی بالای سایت آژانس هوایی سحر گلستان  به انواع تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان دسترسی پیدا نمایید.

  • تور خارجی
  • تور داخلی
  • تورهاي روزانه
  • تورهای طبیعت گردی در قالب تور یک روزه
  • تورهای آفرود
  • تورهای نمایشگاهی به صورت تورهاي روزانه
  • تور لحظه آخری
  • تور رفتینگ
  • تور خانوادگی
  • تور زیارتی

تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان

تورهاي روزانه وتور یک روزه چیست؟نحوه برگزاری این تورها به چه صورت است؟ آیا تا به حال با  تور یک روزه اقدام به گردشگری و سفر کرده اید کردید؟ایا تا به حال در تورهاي روزانه شرکت نموده اید؟  چقدر هزینه پرداخت کرده اید؟ تا به حال در تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان شرکت نموده اید؟  آژانس هوایی سحر گلستان  با ارئه پیکج های گردشگری در قالب تور یک روزه  و چند روزه و خدمات ویژه تورها و هم چنین مجری تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان با قیمت مناسب می باشد.با شرکت در این تورهای یک روزه سفری خاطره انگیز را رقم خواهد زد با ما همراه باشید.

 انواع تور که شما با هر بودجه ای می توانید یکی از آنها را برگزینیدرا به شما معرفی کردیم. تور یک روزه  ارزان تا تورهای طبیعت گردی چند روزه . خدماتی که ما در تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان ارائه میدهیم شامل تورلدیر،خدمات ون و اتوبوس vip، خدمات رفاهی و غیره می باشد.

گلستان از آن دست استان‌های نوپای ایرانی به شمار می‌آید که پیشینه‌ی تاریخی وسیعی را داراست. جدا از پیشینه‌ و جاذبه‌های تاریخی خیره کننده این استان، جاذبه‌های طبیعی بی‌شماری در گرگان به چشم می‌خورد که هر ساله‌ گردشگران داخلی و خارجی زیادی را مجذوب خود می‌کند .از این رو  تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان توسط آژانس هوایی سحر گلستان با پکیج های متنوع  ازتورهاي روزانه   ارزان قیمت تا تورهای طبیعت گردی چند روزه در حال برگزاری است  . نکته‌ی جالبِ دیگری که درباره‌ی استان گلستان وجود دارد همجواری آن با دیگر استان‌های داخلی، دریای خزر و کشور ترکمنستان است. از این رو در گوشه و کنار همین منطقه از ایران می‌توان فرهنگ‌ها و قوم‌های مختلف را دید.

همچنین گلستان به عنوان یکی از برترین استان‌های بسیار خوشمزه‌ی ایرانی نیز به شمار می‌آید که با داشتن غذاهای خوشمزه‌ای چون هلی آش، ماش پلو، گوجه آش، بولمه، بورک، چکدرمه و … هر ساله دوستداران غذا را به خود جلب می‌کند.

تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان

با توجه به اهمیت تورهای استان گردی گرگان در رونق گردشگری و آشنایی هر چه بیشتر گردشگران با جاذبه های تاریخی و طبیعی استان گلستان و همچنین ارائه خدمات مطلوب در فصل تابستان، آژانس هوایی سحر گلستان ، هرساله  نسبت به برپایی این تورها تعم از تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان  اقدام کرده است.
در تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان از بلندترین برج آجری جهان و امام زاده یحیی بن زید (ع) در شهرستان گنبدکاووس، مقبره و مزار خالد نبی و عالم بابا، بقعه چوپان عطا در شهرستان کلاله و مقبره مختوم قلی فراغی در شهرستان مراوه تپه بازدید به عمل آمد.
از نوآوری های آژانس هوایی سحر گلستان می توان گفت که  در تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان  مسابقه ای با موضوع جاذبه های تاریخی و طبیعی استان گلستان برگزارمی شود و جنبه تفریحی دارد و به برندگان  هم البته جوایزناقابلی اهدا می گردد.

گرگان شهر توریستی

گرگان از شهرهای زیبای شمال ایران و مرکز استان گلستان است. این شهر از شمال به شهرستان آق‌قلا، از شرق به شهرستان کردکوی و بندر ترکمن و از جنوب به ارتفاعات شاهکوه و استان سمنان محدود است.گرگان و منطقه اطرافش که از نیمه سال ۱۳۷۶ خورشیدی رسما به استان گلستان موسوم شده، از یکم دی ماه ۱۳۱۱ خورشیدی تاکنون به نام گرگان و دشت معروف بوده است. گرگان شهری تاریخی است که شامل آثار تاریخی نیز است. از جمله این آثار می توان به مسجد جامع گرگان، مدرسه عمادیه، کاروانسرای قزلق، کاخ آقا محمدخان قاجار و دیوار تاریخی گرگان اشاره کرد. تورهاي روزانه آژانسهاي مسافرتي گرگان  توسط آژانس هوایی سحر گلستان با تور لیدر مجرب همه روزه در حال برگزاریست برای ثبت یک خاطه بینظیر با ما تماس بگیرید تا از پکیج های متنوع تور یک روزه ارزان ما اطلاع پیدا کنید.

گرگان شهری توریستی در استان گلستان است که با جلوه‌های بی‌مانند خود آماده پذیرایی از گردشگران از سراسر جهان است.گرگان آب و هوایی معتدل و تابستان‌های نسبتا گرم و شرجی دارد.قسمت‌های جلگه‌ای و زمین‌های پست گرگان، آب و هوایی نیمه بیابانی و گرم را شامل می شود؛ چرا که این بخش در مجاورت صحرای ترکمنستان و دور از دریا بوده و ارتفاعاتی کم دارد.