فرانسه

مشاوره و اخذ ویزای شینگن . چطوری ویزای فرانسه بگیریم ؟

 

 

ویزای توریستی فرانسه مخصوص سفرهای تفریحی کوتاه مدت یا دیدار با اعضای خانواده و بستگان است. اگر تصمیم به تحصیل یا کار در فرانسه دارید، این نوع ویزا مناسب نیست و باید برای ویزای تحصیلی فرانسه یا ویزای کار اقدام کنید. اعتبار ویزای توریستی فرانسه بستگی به تصمیم سفارت فرانسه و نوع درخواست شما دارد. پس از صدور ویزای فرانسه، سفارت برچسب ویزا را در گذرنامه شما می‌چسباند. این برچسب شامل تمام اطلاعات اصلی ویزای فرانسه مانند تاریخ اعتبار و میزان دفعاتی که می‌توانید با آن سفر کنید، می‌شود.

چطور برای دریافت ویزای فرانسه اقدام کنیم؟

اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری، پر کردن فرم تقاضای ویزا است. این فرم را می‌توانید از لینک موجود در پایین صفحه دانلود کنید یا به صورت حضوری از بخش ویزای سفارت فرانسه دریافت کنید. . سپس همکاران ما در آژاس سحر گلستان اقدام به گرفتن وقت ملاقات حضوری در تاریخ مشخص که سفارت فرانسه تعیین میکند ، می نمایند. در تاریخی که به عنوان وقت ملاقات و تحویل مدارک برای شما مشخص شده، باید در محل سفارت برای تحویل مدارک و انجام مصاحبه ویزای فرانسه حاضر باشید.
تصمیم سفارت در مورد ویزای فرانسه بستگی به مجموعه‌ای از عوامل از جمله کامل بودن مدارک و مصاحبه حضوری شما در سفارت دارد.
شما همراهان عزیز اطلاع داشته باشید که می توانید همواره و در هر زمان از مشاوره و راهنمایی های رایگان  همکاران ما در بخش ویزا برخوردار باشید.

توجه داشته باشید ، تکمیل فرم و درخواست وقت ملاقت پروسه ای بسیار حساس می باشد.

در صورت ارسال ایمیل ناقص، تکمیل اشتباه فرم ویزای شما از طرف سفارت رد می شود

مدارک فرانسه

شرایط عکس فرانسه

راهنما سفارت فرانسه

فرم ویزای فرانسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *