اسپانیا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اسپانیا به شرح زیر است:

کشور اسپانیا عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن می باشد و جهت سفر به اسپانیا نیاز به ویزا شنگن می باشد . حضور شخص متقاضی در زمان تعیین شده از طرف سفارت جهت مصاحبه و انگشت نگاری الزامی می باشد . آدرس و تلفن سفارت اسپانیا در تهران : دروس، بلوار شهرزاد، خیابان شادی، کوچه اول شرقی، شماره ۱۰.  تلفن : ۲۲۵۶۸۶۸۱ – ۲۲۵۶۸۶۸۴  می باشد .


ویزای توریستی :

این دسته از ویزا برای افرادی که مایل به اقامت در اسپانیا به مدت حداکثر 3 ماه هستند، می باشد و ممکن است در صورتی صادر شود که فرد در اسپانیا ضامن نداشته و یک تور در یک آژانس مسافرتی خریداری کند و یا بلیط و هتل رزرو کند.

متقاضی باید مدرکی مبنی بر اینکه او در این دسته قرار دارد ، ارائه دهد.

هزینه ویزا و هزینه سرویس های BLS به شرح زیر است:

نوع ویزاهزینه
ویزا اقامت کوتاه مدت (همه انواع)60 یورو
کودکان بین 6 تا 12 سال35 یورو

نکته: تنها در صورتیکه سن کودک کمتر از 6 سال در تاریخ ثبت درخواست باشد، هزینه ای برای ویزا تعلق نمی گیرد.

هزینه ویزا ممکن است تغییر یابد

هزینه خدمات بین المللی BLS
متقاضیانی که در مرکز درخواست ویزای اسپانیایی درخواست خود را ثبت می کنند، باید هزینه خدمات 15.45 یورو را به صورت نقدی پرداخت نمایند. کودکان زیر 6 سال از پرداخت هزینه خدمات معاف هستند.

مدارک مورد نیاز سفارت اسپانیا در تهران

نکته: لطفا قبل از ارسال درخواست خود در تهران اطمینان حاصل کنید که بخش صلاحیت را بررسی کرده اید.
همکاران ما در سحر گلستان در ببرسی این بخش شما را یاری میدهند.

1. فرم ها:
شما میتوانید فرم های مربوط به سفارت اسپانیا را از پایین صفحه دانلود کنید.

فرم درخواست ویزا

  • پر شده با قلم آبی و یا نسخه چاپی از فرم پر شده آنلاین.
  • امضا اصلی متقاضی در فرم درخواست باید وجود داشته باشد.
  • دو نسخه کپی از فرم درخواست پر شده.

درخواست های دریافت شده در مرکز درخواست ویزای اسپانیا در روز کاری بعدی در سفارت اسپانیا / کنسولگری اسپانیا ثبت خواهند شد. پس از ثبت درخواست، ممکن است مدارک دیگری از متقاضی درخواست شود. لطفا توجه داشته باشید که طبق دستورالعمل دریافت شده از سفارت اسپانیا حداقل زمان بررسی درخواست ویزا 21 روز کاری است ( امکان تاخیر در روند بررسی در برخی موارد وجود دارد).

جهت جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از هر گونه تاخیرغیرمنتظره ، تمام درخواست ها باید حداقل 21 روز قبل از تاریخ سفر ثبت شوند.

مدت زمان بررسی درخواست ویزا شامل تاریخ ثبت درخواست در مرکز خدمات BLS نمی باشد.

 

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به اسپانیا :

در حال حاضر پرواز مستقیم فقط به شهر بارسلون بین ایران و اسپانیا وجود دارد و اما به شهرهای دیگر بهترین و کوتاه ترین مسیر پروازی خطوط هواپیمایی پگاسوس و ترکیش ترکیه ( یک توقف در استانبول ) می باشند همچنین بوسیله خطوط هواپیمایی قطری و آلیتالیا و امارات و لوفتهانزا نیز امکان پرواز با یک توقف به اسپانیا وجود دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و سایر مسیرهای پروازی – روز ها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز می توانید به قسمت بلیط هواپیما  سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت سحر گلستان کارگزار رسمی اخذ ویزا – رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور اسپانیا می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور اسپانیا ( توریستی و تجاری و … ) – بلیط هواپیما – هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا – هتل – بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت سحر گلستان خریداری نماید این آژانس مسافرتی تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.
همچنین به خاطر بسپارید در هر زمان میتوانید از مشاوره و راهنمایی رایگان همکاران ما در بخش ویزای شنگن  استفاده نمایید.

فرم اسپانیا به زبان انگلیسی

فرم اسپانیا به زبان اسپانیولی

مدارک جزئی سفارت اسپانیا

اسپانیا

چک لیست مدارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *